Imie i nazwisko:

Firma:

Adres email:

|

Znajdujesz się w Produkty Mapa strony Mapa strony Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych
PRODUKTY
Powrót

XY Matic Trim 165

Elektryczny trymer do jednoczesnego przycinania w dwóch kierunkach. Przeznaczony do folii, papieru, banerów i siatki o maksymalnej grubość 1 mm (kierunek X) i 0,5 mm (kierunek Y) i maksymalnej szerokości 1650 mm.

Trymer wyposażony w czytnik znaczników umożliwiający automatyczne horyzontalne przycinanie. Urządzenie w standardzie posiada  dwa samo ostrzące noże krążkowe, umożliwiające wykonywanie cięcia w kierunku Y, zainstalowane z przodu maszyny na specjalnym wsporniku.Możliwe jest zainstalowanie dodatkowych dwóch jednostek tnących, a także zaprogramowania trymera do przycinania wielokrotności kopii o jednakowych rozmiarach i jednakowych odstępach między nimi. Dodatkowo (opcja) dostępny jest moduł umożliwiający automatyzcje pracy - dzięki systemowi łączącemu ploter drukujący z trymerem i stołowi oodbierającemu przycięte aplikacje (instalowanemu za urzadzeniem), przejście wydruków z drukarki do trymera i przycinanie pracy przy pomocy czytników odbywa się automatycznie.

Cena: Skontaktuj się

Załączniki:

Zapytaj o produkt Drukuj
XY Matic Trim 165
Powiększ
XY Matic Trim 165
Powiększ
Zobacz

NIP: 779-21-09-525, REGON: 639737504
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,                          VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS: 0000318601

Grupa Lambda sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. (dawniej PHP Lambda sp. z o.o.)
ul.Głogowska 419
60-004 Poznań
tel. (+48) 61 813 14 02
maszyny@lambda.pl