Imie i nazwisko:

Firma:

Adres email:

|

Znajdujesz się w Aktualności Mapa strony Mapa strony Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych
AKTUALNOŚCI
Powrót
$aktualnosci[1]|stripslashes}
Powiększ

28.10.2009 Ostatnie instalacje

W ostatnim czasie Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Sp. k. zainstalowała dwa kolejne laminatory serii Neolam S. W warszawskiej firmie G&G Studio Centrum Druku Cyfrowego stanął

laminator Neolam 1100S, który głównie wykorzystywany będzie do laminowania na gorąco wydruków na papierze i kartonie. Zainstalowana maszyna posiada również możliwość laminowania na zimno m.in. folii samoprzylepnych, szkła, metalu oraz płyt o grubości do 3 cm. Drugie urządzenie - Neolam 1650S - zostało zainstalowane w firmie Sim-Art w Poznaniu. Urządzenie zostało zakupione z myślą o laminowaniu na zimno dużych płyt z tworzywa sztucznego o maksymalnej grubości do 30mm. Ten model laminatora wyposażony jest w wałek o maksymalnej temperaturze grzania do 1200C, można więc stosować w nim również laminaty z klejem aktywowanym termicznie.

 

 

 

Precyzyjna konstrukcja laminatorów z serii Neolam zapewnia bezpieczne laminowanie z roli na rolę bez ryzyka zniszczenia materiału poprzez nieprawidłowe jego prowadzenie. Wykorzystanie regulowanych sprzęgieł gwarantuje odpowiedni naciąg zarówno laminatu jak i laminowanego materiału powodując ich odpowiednie wprowadzanie pod rolki laminatora.

 

Oprócz zainstalowanych ostatnio urządzeń firma Lambda posiada w swej ofercie szereg innych maszyn, w tym trymery i prasy do termotransferu, z którymi zapoznać się można przeglądając stronę www.

Zobacz

NIP: 779-21-09-525, REGON: 639737504
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,                          VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS: 0000318601

Grupa Lambda sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. (dawniej PHP Lambda sp. z o.o.)
ul.Głogowska 419
60-004 Poznań
tel. (+48) 61 813 14 02
maszyny@lambda.pl