Imie i nazwisko:

Firma:

Adres email:

|

Znajdujesz się w Aktualności Mapa strony Mapa strony Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych
AKTUALNOŚCI
Powrót
$aktualnosci[1]|stripslashes}
Powiększ

22.01.2009 Ploter UV:Anapurna M zainstalowany

6 stycznia firma Lambda zakończyła premierową w Polsce instalację maszyny :Anapurna M w łódzkiej drukarni wielkoformatowej STUDIO TC.

 

Zainstalowane w Łodzi urządzenie to nowoczesna, 6 kolorowa maszyna UV o maksymalnej szerokości zadruku 158cm przeznaczona zarówno do druku aplikacji zewnętrznych jak i wewnętrznych. Maszyna wyposażona jest w 6 głowic Konica Minolta o kropli 14 pikolitrów. Ploter umożliwia druk w rozdzielczości 1440x720 dpi i 720x720 dpi a zużycie farby wynosi od 7 do 10ml/m2 co czyni to urządzenie bardzo ekonomicznym. Dla Studio TC to już szósty ploter dużego formatu, ale pierwszy drukujący w technologii UV. Jak mówi właściciel firmy, Krzysztof Tomaszewski: ”zastosowana w ploterze technologia UV pozwala rozszerzyć ofertę firmy o druk bezpośrednio na podłożach sztywnych, takich jak grube kartony, tektury, płyty PCV i Kapa o grubości do 45mm. Dodatkową jego zaletą jest możliwość precyzyjnego wykonywania aplikacji dwustronnych oraz realizacja wysokiej jakości wydruków pozbawionych nieprzyjemnych i szkodliwych dla zdrowia oparów, jakie wydzielane są przez rozpuszczalniki stosowane w ploterach solwentowych”. Zainstalowany w Łodzi ploter UV to doskonałe rozwiązanie dla wielu innych drukarni wielkoformatowych, które jeszcze nie podjęły decyzji o poszerzeniu swojego parku maszynowego o tego rodzaju maszynę, a które poszukują optymalnych rozwiązań zarówno dla dużych klientów jak i mniejszych odbiorców jednostkowych prac. Rodzina maszyn :Anapurna została poszerzona o kolejne modele, w tym o wersję :Anapurna Mv z możliwością lakierowania wybiórczego. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Lambda na najbliższych targach PROMO EXPO 2009 w Warszawie, które odbędą się w dniach 3-5 lutego 2009. Zaprezentujemy maszyny do druku UV firm AGFA oraz NEOLT, a także laminatory i trymery.

 

Zobacz

NIP: 779-21-09-525, REGON: 639737504
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,                          VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS: 0000318601

Grupa Lambda sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. (dawniej PHP Lambda sp. z o.o.)
ul.Głogowska 419
60-004 Poznań
tel. (+48) 61 813 14 02
maszyny@lambda.pl