Imie i nazwisko:

Firma:

Adres email:

|

Znajdujesz się w Aktualności Mapa strony Mapa strony Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych
AKTUALNOŚCI
Powrót

12.12.2008 Laminatory Neolt teraz 10 % taniej

Wszystkie laminatory oferowane przez naszą firmę dostępne są w jeszcze niższych cenach. Urządzenia włoskiego producenta - Neolt S.p.A - zapewniają bardzo korzystną relację jakości do ceny, zatem pozwalają na szybki zwrot inwestycji.

Większość aplikacji zabezpiecza się stosując metodę laminowania na zimno, do czego doskonale nadaje się model Neolam C z jednym wałkiem grzejnym (do temperatury 50˚C). Jego promocyjna cena to tylko 6 673 € (w szer. 165 cm). Laminatorem podobnym konstrukcyjnie, ale posiadającym jeden wałek podgrzewany do temperatury 120˚C jest Neolam S. Umożliwia on laminowanie zarówno na zimno jak i gorąco. Z kolei model Neolam M został wyposażony w dwie rolki także podgrzewane do temperatury 120˚C, więc jednym ze sposobów jego wykorzystania może być enkapsulacja mediów. W ofercie firmy PHP Lambda Sp. z o.o. znajdują się również jeszcze bardziej zaawansowane produkty. Urządzenie Neolam H dzięki większej średnicy rolek pozwala na przyśpieszenie pracy, zatem wykonanie nawet bardzo dużego zlecenia w krótkim czasie nie stanowi problemu. W związku z tym laminator Neolam H jest niezwykle chętnie wykorzystywany przez większe zakłady poligraficzne. Specjalna cena na powyższy model to 13 933 € (w szer. 165 cm). Używając innego laminatora - Neolam DUAL- można zastosować metodę na zimno i na gorąco równocześnie, co umożliwia pracę dwóch operatorów w tym samym czasie. We wszystkich opisanych laminatorach wysokość wałków, prędkość i temperatura są ustawiane elektronicznie z panelu sterowania.

Z myślą o ceniących sobie wygodę i efektywność pracy firma Neolt wyposażyła swoje laminatory w system automatycznego nawijania podkładu laminatu na oddzielną rolkę. W sprawnym laminowaniu pomaga dodatkowo możliwość demontowania stołu przedniego oraz funkcja zmniejszania prędkości ułatwiająca wprowadzanie materiału pod wałki. Co więcej, elektroniczny system diagnostyki informuje użytkownika o wszelkich błędach powstałych podczas laminowania.

 Różnorodność zleceń poligraficznych wiąże się z koniecznością zabezpieczania materiałów
o różnej szerokości i grubości. Urządzenia Neolam są dostępne w szerokościach od 110 cm do 205 cm, zatem wszystkie wielkości obecnych na rynku materiałów laminujących zawierają się w tym zakresie. Regulacja docisku wałków pozwala na pokrywanie mediów o grubości do 50 mm. Więcej informacji o laminatorach marki Neolt na stronie internetowej w sekcji laminatory

Zobacz

NIP: 779-21-09-525, REGON: 639737504
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,                          VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS: 0000318601

Grupa Lambda sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. (dawniej PHP Lambda sp. z o.o.)
ul.Głogowska 419
60-004 Poznań
tel. (+48) 61 813 14 02
maszyny@lambda.pl