Imie i nazwisko:

Firma:

Adres email:

|

Znajdujesz się w Aktualności Mapa strony Mapa strony Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych
AKTUALNOŚCI
Powrót
$aktualnosci[1]|stripslashes}
Powiększ

09.07.2008 Byliśmy na Drupie

Dwutygodniowe targi Drupa w Düsseldorfie to czas wytężonego wysiłku dla producentów i dostawców branży poligraficznej. Pracownicy PHP Lambda byli obecni na stoisku naszego partnera Agfa Graphics i obsługiwali polskich klientów.

Agfa bardzo dokładnie przygotowała się do tegorocznych targów. Według ocen obiektywnych obserwatorów jej pełne polotu i artyzmu stoisko można ocenić za najładniejsze.

 

 

Zgodnie z zapowiedziami duży nacisk został położony na ink jetowe maszyny UV. Nie zapomniano jednak o innych punktach oferty firmy. Codziennie, cyklicznie odbywały cię widowiskowe prezentacje, a kulminacją każdego dnia była aukcje prowadzone przez profesjonalistę z domu aukcyjnego z Antwerpii. Cieszyły się one bardzo dużą popularnością, zarówno wśród klientów, dealerów jak i konkurencji.

 

 

Agfa podąża w stronę uzyskania jak najwyższej jakości wydruków. Podczas targów zadebiutowała nowa, całkowicie wymyślona i skonstruowana w laboratoriach belgijskiej firmy, maszyna umożliwijająca druk w rodzielczości 1440x720dpi z prędkością do 44m2/h. Zaprezentowano także nowe warianty istniejącego już na rynku plotera, dzięki którym szersze grono klientów znajdzie coś dla siebie.

 
 

Zobacz

NIP: 779-21-09-525, REGON: 639737504
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,                          VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS: 0000318601

Grupa Lambda sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. (dawniej PHP Lambda sp. z o.o.)
ul.Głogowska 419
60-004 Poznań
tel. (+48) 61 813 14 02
maszyny@lambda.pl