Imie i nazwisko:

Firma:

Adres email:

|

Znajdujesz się w Aktualności Mapa strony Mapa strony Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych
AKTUALNOŚCI
Powrót
$aktualnosci[1]|stripslashes}
Powiększ

29.02.2008 WIELKIE OTWARCIE

 

 

 

 

ZAPRASZAMY NA NAJWIĘKSZE WYDARZENIE TEJ WIOSNY!!!

Otwieramy w Poznaniu INDUSTRIAL INKJET SOLUTION CENTER.

W czasie tegorocznych targów Euro-Reklama OUTDOOR EXPO 2008 nastąpi oficjalne otwarcie INDUSTRIAL INKJET SOLUTION CENTER (IISC) - centrum stałej prezentacji maszyn oraz cyklicznych szkoleń i warsztatów z zakresu stosowania mediów ploterowych i drukarskich. W miejscu tym klienci z branży Wielkiego Formatu będą mogli nie tylko zobaczyć przy pracy wszystkie oferowane przez PHP Lambda Sp. z o.o. plotery, laminatory i trymery oraz zapoznać się z nowoczesną technologią druku utwardzanego promieniami UV, ale także zaczerpnąć fachowych porad w zakresie wyklejania samochodów foliami samoprzylepnymi ORACAL.

 

PHP Lambda Sp. z o.o. zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojego stoiska       na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 12-14 marca, z którego specjalnym Lambdabusem będzie można przenieść się do nowego Centrum (IISC) przy ul. Głogowskiej 248 i tu przetestować plotery- :ANAPURNA M i :ANAPURNA XL² - firmy AGFA oraz SUPER JET M-Series firmy NEOLT drukujące atramentami utwardzanymi promieniami UV, ploter do wielkoformatowego druku solwentowego RAINBOW JET 325 firmy ALGOTEX, laminatory i trymery firmy NEOLT, a także uczestniczyć w profesjonalnym pokazie - szkoleniu w zakresie oklejania samochodów prowadzonym przez specjalistów w tej dziedzinie.

 

Uroczyste otwarcie INDUSTRIAL INKJET SOLUTION CENTER już 13 marca 2008r. Tego wydarzenia nie można przeoczyć!

 

ZAPRASZAMY

Zobacz

NIP: 779-21-09-525, REGON: 639737504
Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu,                          VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Numer KRS: 0000318601

Grupa Lambda sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. (dawniej PHP Lambda sp. z o.o.)
ul.Głogowska 419
60-004 Poznań
tel. (+48) 61 813 14 02
maszyny@lambda.pl